„Nie oczekuj lepszych rezultatów, jeśli wciąż robisz to samo”


Albert Einstein

Jestem z wykształcenia psychologiem (UG) i terapeutą z prawie 20-letnim doświadczeniem. 

DSC6352 230x230

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP).

 Pracuję z osobami, których problemy wynikają z doświadczeń wychowywania się w rodzinie dysfunkcyjnej tj: z przemocą fizyczną i/lub emocjonalną, opuszczenia przez któregoś z rodziców lub też jego czynnego uzależnienia (od alkoholu, hazardu, pracy itp).

 Specjalizuję się również w pomocy osobom, które aktualnie doświadczają przemocy w związkach lub żyją z osobą uzależnioną.

W swojej pracy łączę techniki, których uczyłam się korzystając z wielu różnorodnych szkoleń oraz podążając własną ścieżką rozwoju.

 

Jestem osobą, dla której liczy się kreatywność, dlatego jestem również nauczycielem Vedic - Art, Praktykiem masażu dźwiękiem, wg Petera Hessa oraz Instruktorką Pilatesu.

 Moje zainteresowania dotyczną sztuki, duchowości i rozwoju.

Kocham góry, bycie na łonie natury i spotkania z ciekawymi ludźmi. 

 

 

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować napisz maila lub zadzwoń:

 

telefon polski : +48 587-310-344

telefon szwajcarski : +41 76 725 01 88

 WhatsApp +48 504 137 907 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 Moje kwalifikacje zawodowe:

Ideą mojej pracy jest wspieranie innych osób w ich indywidualnym procesie rozwoju. Uważam, że możliwe jest przejście drogi od wewnętrznego cierpienia do poczucia satysfakcji życiowej.

 To, co według mnie, utrudnia doświadczanie radości życia, to zwykle myśli i oceny, powstałe w wyniku trudnych okoliczności życiowych lub narzucone nam już w dzieciństwie.

Każdy człowiek może być szczęśliwy, jeżeli tego pragnie i jeżeli odkryje, co mu w tym przeszkadza.

458067 508698502497858 374134760 o