„Nie oczekuj lepszych rezultatów, jeśli wciąż robisz to samo”


Albert Einstein

Jestem z wykształcenia psychologiem (UG) i terapeutą z 18-letnim doświadczeniem. 

DSC6352 230x230

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP).

 Pracuję z osobami, których problemy wynikają z doświadczeń wychowywania się w rodzinie dysfunkcyjnej tj: z przemocą fizyczną i/lub emocjonalną, opuszczenia przez któregoś z rodziców lub też jego czynnego uzależnienia (od alkoholu, hazardu, pracy itp).

 Specjalizuję się również w pomocy osobom, które aktualnie doświadczają przemocy w związkach lub żyją z osobą uzależnioną.

 

W swojej pracy łączę techniki, których uczyłam się korzystając z wielu różnorodnych szkoleń oraz

 podążając własną ścieżką rozwoju.

 

Beata Aniela Kilian

tel: 0 504 137 907

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 
doroszewska
          Agnieszka Rejsler-Doroszewska
 
Jestem pedagogiem oraz certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Ukończyłam  studia na Uniwersytecie Gdańskim (nr dyplomu 5299/NS), oraz Podyplomowe Studium Teologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – Wydział Teologiczny.

Pierwsze doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobyłam w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Gdańsku. Pracowałam tam przez 10 lat. Obecnie współpracuję z Gdańskim Centrum Zdrowia. Mam 19- letnie doświadczenie pracy w zakresie psychoterapii. Od ośmiu lat prowadzę praktykę prywatną w zakresie pomocy psychologicznej indywidualnej i grupowej.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i stroną: www.szczyptaciszy.com

Agnieszka Rejsler-Doroszewska

 tel:  0 609 679 055 

Ideą naszej pracy jest wspieranie innych osób w ich indywidualnym procesie rozwoju. Uważamy, że możliwe jest przejście drogi od wewnętrznego cierpienia do poczucia satysfakcji życiowej.

 W naszym rozumieniu to, co utrudnia doświadczanie spełnienia, to zwykle myśli i oceny, powstałe w wyniku trudnych okoliczności życiowych oraz narzuconych nam od dzieciństwa norm społecznych.

Każdy człowiek może być szczęśliwy, jeżeli tego pragnie i jeżeli odkryje, co mu w tym przeszkadza.

458067 508698502497858 374134760 o