Odcinek 7: Czy przeczekiwanie jest najlepszą strategią na kwarantannę?

Dziś będzie kontynuacja tematu dotyczącego radzenia sobie z lękiem i jak się to ma do koronawirusa.
Nazywam się Beata Aniela Kilian i jestem psycholożką i psychoterapeutką. Od kilkunastu lat pracuję pomagając ludziom poradzić sobie z ich problemami.

Chcę przeprowadzić Cię dzisiaj przez pewien proces, proces zmiany percepcji. Spróbuj pójść za tym i zaufać mi, że otwartość na nowe jest tym, czego teraz najbardziej potrzebujesz, choć może ci się w tym momencie wydawać to dziwne. Może warto popracować nad świadomą zmianą, nad zmianą siebie. Bo zmiany mogą zachodzić albo niezależnie od nas i nas zaskakiwać albo być częścią naszego, własnego planu, który wdrażamy w życie.

Na czym więc możesz się oprzeć?

Na swojej możliwości decydowania i wyboru reakcji, na to co się wokół ciebie dzieje. Na umiejętności wspierania siebie i brania od innych.

Jeżeli tego nie umiesz…weź udział w jakichś zajęciach, które Cię tego nauczą. Jest teraz wiele opcji przez internet.

Oferuję Ci swój zindywidualizowany kurs: „Od lęku do wolności”, w którym przeprowadzę Cię przez zakamarki twojego myślenia i pomogę w zmianie perspektywy. Zmiana myślenia to zmiana samopoczucia i w konsekwencji -zmiana zachowań.
Możesz zmienić swoją nawykową reakcję i potraktować sytuację z koronawirusem i kwarantanną jako wyzwanie do rozwoju. Zapisy na kurs czy konsultacje ze mną przez stronę www.3wymiary.com